Sponsored Bericht

1890‘S George Roe Whisky kunnen verkopen voor € 12.000 op Victor Mee Veilingen

Rare 1890's George Roe Whiskey toetreedt resterende stukken van de Ierse politiek, literaire en imbibing geschiedenis te voorzien in de komende Irish Connections Verzamelaars koop Victor Mee Auctions.

Familie gerund veilinghuis Victor Mee Veilingen hebben gekregen de vertrouwde rol van het vinden van de volgende verzorgers voor de belangrijkste stukken van de Ierse geschiedenis in hun aankomende 8th en 9th mei Irish Connections Verzamelaars verkoop, zal plaatsvinden in hun Cavan gevestigde veilinghuis. Bezittende opvallende stukken, waaronder één van de drie bekende overlevende eerste verjaardag kopieën van de Ierse Proclamatie, afgedrukt met dezelfde clichés als het origineel, een uitgebreide collectie van zeldzame gedateerde en ondertekende boeken van Seamus Heaney, en een zeer waardevolle collectie whisky's, waaronder een zeer waardevolle 1890 fles kostbare George Roe Irish Whiskey voorspeld binnen het bereik van € 6.000 te verkopen aan € 12.000 tot een scherpe collector.

Met bieders momenteel geregistreerd van over de hele wereld, waaronder enthousiaste Iers-Amerikaanse bieders, high-end whiskey verzamelaars uit Hong Kong, en Ierse geschiedenis verzamelaars uit heel Nederland en daarbuiten, deze verkoop is reflexieve van de toenemende populariteit van Victor Mee veilingen als een toonaangevende veilinghuis in Ierland met een betrouwbare reputatie in de verkoop van kwalitatief hoogwaardige en unieke stukken.

Een mooie collectie van zeldzame Ierse whiskey

Irish Whiskey en reclame is een voortdurende gebied van expertise voor de familie gerund veilinghuis en een prominent thema in veel verkoop, met deze verkoop is geen uitzondering. Het raken van de veiling te blokkeren dit mei is een prachtige collectie van de Ierse whiskey uit Des McCabe zijn, voorheen de eigenaar van een pub in Warrenpoint, geërfd van zijn tante uit County Armagh, waaronder een waanzinnige stuk dat wordt steeds meer aandacht uit enthousiaste verzamelaars wereldwijd, een kostbare 1890 fles George Roe Ierse whiskey – een van de zeldzaamste flessen Ierse whiskey ooit komen op de markt.

Als commentaar op de zeldzaamheid van deze fles, Bryan Mee Victor Mee veilingen genoemde, “Helaas zijn deze flessen waren gewoon dronken en niet opgeslagen. De fles zelf is in uitstekende staat met een aantal verdamping en toont de Thomas Street Distillery. Er wordt geschat binnen het bereik van € 6.000 te verkopen aan € 12.000 tot een scherpe collector en we zijn erg verheugd om de opkomst voor bieders zien wie voor dit stuk, die zal worden afgestemd in online, Telefonisch, en kom naar onze veiling huis om persoonlijk te bieden.”

George Roe Whiskey had zijn begin in 1757 toen Peter Roe kocht een kleine distilleerderij op Thomas Street in Dublin. Roe whisky gepasseerd door vele handen van Roe's 1757 naar 1832, gedurende welke tijd een andere distilleerderij is opgericht op Pimlico straat door Nicholas Roe. Het was in 1832 dat George Roe overnam beide distilleerderijen te consolideren en uit te breiden ze in een groot complex. De resulterende organisatie werd George Roe & Company of Geo. ree & Co. distilleerders. In 1887, George Roe & Company werd de grootste distilleerderij in Europa, en op dat moment de Thomas Street distilleerderij bedekt zeventien acres, het produceren van meer dan twee miljoen liter whisky per jaar.

In 1889 George Roe & Co. Distillers toegetreden William Jameson & Co en de Dublin whiskeydistilleerderij (D.W.D) een trading unit genaamd de Dublin distilleren Company Ltd te vormen. Elk distilleerderij bleef zijn eigen whisky op de markt onder eigen naam, maar tijdens de late 19th en vroeg 20th eeuwen - een moeilijke periode voor de whisky-industrie in Ierland als gevolg van de toegenomen concurrentie van Schotse whisky, verbod in de Verenigde Staten en de daling van de sociale en economische macht in Ierland, die veroorzaakt veel distilleerderijen te mislukken – Geo. ree & Co. Distillers, samen met zijn twee partners niet meer whisky produceren 1926, waardoor grote hoeveelheden onverkochte voorraad. Het was pas in het midden van de jaren 1940 dat Geo Roe & Co. distilleerders opgelost, en Guinness nam de plaats van de oude Roe Thomas Street distilleerderij.

In aanvulling op deze historische label van George Roe Whiskey, de verkoop, tegen Victor Mee ook een zeldzame 1940 JJ&S Likeur Dublin Irish Whiskey, een mix van 100% John Jameson whiskey, gedistilleerd en gebotteld door John Jameson & Son Ltd. De zeshoekige fles met een label omvat die beschrijft, `Geen druppel verkocht wordt tot het` Twaalf jaar oud.’In de Verenigde Staten geïmporteerd door WA Taylor & Co. New York, deze bijzondere fles werd verkocht alleen in Amerika en het is zeer zeldzaam om het ongeopend en volledig afgesloten vinden. Deze fles - die enige verdamping voorzien als gevolg van leeftijd – was het meest waarschijnlijk teruggebracht naar Ierland als een geschenk van een verre neef en wordt geschat te verkopen voor € 800 tot € 1200.

In aanvulling op deze uitstekende flessen, het team van Victor Mee verwachten ook grote belangstelling voor twee flessen van 1950 John Jameson Whiskey, geraamd op € 400 te verdienen tot € 600 en de hierboven Rare 1940 fles John Jameson & Sons Dublin flessen whisky door Doheny en Nesbitt 5 Lower Baggot Street Dublin met een schatting van tussen de € 6.000 en € 12.000.

Voor meer informatie over de aankomende 8th & 9th mei Irish Connections Verzamelaars koop Victor Mee Auctions bezoek www.victormeeauctions.ie.

We zullen u graag om uw gedachten te horen

Laat een antwoord achter

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

0