Sponsorowane post

1890„S George Roe Whisky może sprzedać za € 12.000 w Victor Mee WOŚP

Rzadkie 1890 George Roe Whisky łączy znakomite kawałki irlandzki polityczny, literacki i przyswajania historii do funkcji w nadchodzący Irlandczycy Połączenia kolekcjonerów Sprzedaż na aukcji Victor Mee.

Rodzinnie prowadzony dom aukcyjny Victor Mee Aukcje nadano zaufanej roli znalezienie kolejnych opiekunów dla kluczowych kawałków historii Irlandii w nadchodzących 8th i 9th Może Irlandczycy Połączenia kolekcjonerów sprzedaż, odbędzie się w ich domu aukcyjnego opartego Cavan. Wyposażony głowy toczenie kawałków w tym jeden z tylko trzech znanych ocalałych egzemplarzy pierwszej rocznicy irlandzkiego Proklamacja, drukowane przy użyciu tych samych matryc jak oryginał, ogromna kolekcja rzadkich datowane i podpisane przez Seamus Heaney książek, i bardzo cenna kolekcja whisky tym bardzo cenne 1890 butelka cenny George Roe irlandzkiej whisky przewiduje się sprzedać w przedziale € 6.000 do 12.000 euro do zapalony kolekcjoner.

Z oferentów aktualnie zarejestrowany z całego świata, w tym entuzjastycznie oferentów irlandzkich-American, high-end kolektory whisky z Hongkongu, Historia i Irlandii Kolektory z całej Irlandii i poza nią, Sprzedaż ta jest zwrotna z rosnącej popularności Victor Mee WOŚP jako wiodącego domu aukcyjnym w Irlandii z zaufanego reputację w sprzedaży wysokiej jakości i unikatowe.

Piękną kolekcję rzadkich irlandzkiej whisky

Irish Whiskey i reklama ciągła obszar wiedzy na rodzinny dom aukcyjny i widocznym motywem w wielu sprzedaży, z ta sprzedaż nie jest wyjątkiem. Uderzanie bloku aukcji może to będzie znakomity zbiór irlandzkiej whisky z Des McCabe, poprzednio właściciel pubu w Warrenpoint, dziedziczone z jego ciotką z Armagh w tym kawałku showstopping który zyskuje uwagę od entuzjastycznych kolekcjonerów na całym świecie, cennym 1890 butelka George Roe irlandzkiej whisky – jeden z najrzadszych butelek irlandzkiej whisky na zawsze przyjść na rynek.

Remarking na rzadkość występowania tej butelki, Bryan Mee Mee WOŚP w Victor powiedział, „Niestety te butelki po prostu pijany i nie został zapisany. Sama butelka jest w doskonałym stanie z pewnym odparowanie i przedstawia Thomas Street Distillery. Szacuje się, że sprzedaje się w przedziale od 6000 do 12 000 euro zapalonemu kolekcjonerowi. Cieszymy się, że widzimy frekwencję dla licytujących, którzy za ten kawałek dostroją się online, przez telefon, i przyjdź do naszego domu aukcyjnego, aby licytować osobiście. ”

George Roe Whisky miał swoje początki 1757 kiedy Peter Roe kupił małą gorzelnię na Thomas Street w Dublinie. Roe whisky przeszła przez wiele rąk Roe 1757 do 1832, w tym czasie Mikołaj Roe założył kolejną gorzelnię na ulicy Pimlico. To było w 1832 że George Roe przejął obie destylarnie, aby skonsolidować i rozwinąć je w duży kompleks. Powstałą organizacją został George Roe & Firma lub Geo. Ikra & Współ. gorzelnie. W 1887, George Roe & Firma stała się największą gorzelnią w Europie, i w tym czasie gorzelnia Thomas Street zajmowała siedemnaście akrów, produkując ponad dwa miliony litrów whisky rocznie.

W 1889 George Roe & Współ. Gorzelnicy dołączyli do Williama Jamesona & Co i destylarnia whisky w Dublinie (D.W.D) w celu utworzenia jednostki handlowej o nazwie Dublin Distilling Company Ltd. Każda gorzelnia nadal sprzedawała własną whisky pod własną nazwą, ale późno 19th i wcześnie 20th stulecia - trudny okres dla branży whisky w Irlandii ze względu na zwiększoną konkurencję ze strony szkockiej whisky, zakaz w Stanach Zjednoczonych i spadek siły społecznej i gospodarczej w Irlandii, który spowodował awarię wielu gorzelni – Geo. Ikra & Współ. Gorzelnicy wraz ze swoimi dwoma partnerami przestali produkować whisky 1926, pozostawiając duże ilości niesprzedanych zapasów. Geo Roe pojawiło się dopiero w połowie lat czterdziestych & Współ. destylatory rozpuszczone, a Guinness przejął teren starej destylarni Roe Thomas Street.

Oprócz tej historycznej wytwórni George Roe Whisky, sprzedaż w Victor Mee obejmie także rzadkiego JJ z lat 40&S Liqueur Dublin Irish Whisky, mieszanką 100% Whisky John Jameson, destylowane i butelkowane przez Johna Jamesona & Son Ltd. Sześciokątna butelka z etykietą, która ujawnia, „Ani kropla nie jest sprzedawana, dopóki nie skończy dwunastu lat”. Importowana do Stanów Zjednoczonych przez WA Taylora & Współ. Nowy Jork, ta konkretna butelka była sprzedawana tylko w Ameryce i bardzo rzadko zdarza się, że jest zamknięta i całkowicie zamknięta. Ta butelka - która paruje z powodu wieku – najprawdopodobniej został sprowadzony do Irlandii jako prezent od dalekiego kuzyna i szacuje się, że będzie sprzedawany za 800 do 1200 euro.

Oprócz tych wyjątkowych butelek, zespół Victor Mee spodziewa się również dużego zainteresowania dwiema butelkami whisky John Jameson z lat 50, szacuje się, że zarobi od 400 do 600 euro i powyższą rzadką butelkę John Jameson z lat 40 & Butelki whisky Sons Dublin autorstwa Doheny i Nesbitt 5 Lower Baggot Street Dublin z szacunkami od 6 000 do 12 000 EUR.

Więcej informacji na temat nadchodzących 8th & 9th Może Irlandczycy Połączenia kolekcjonerów wyprzedaż na wizycie aukcji Victor Mee www.victormeeauctions.ie.

1 Komentarz
  1. Irishwiskey, są najlepsi! Ale nigdy tego nie słyszałem.

Dodaj Odpowiedź

Ta witryna używa Akismet aby ograniczyć ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane są przetwarzane komentarz.