Sponsorowane post

1890„S George Roe Whisky może sprzedać za € 12.000 w Victor Mee WOŚP

Rzadkie 1890 George Roe Whisky łączy znakomite kawałki irlandzki polityczny, literacki i przyswajania historii do funkcji w nadchodzący Irlandczycy Połączenia kolekcjonerów Sprzedaż na aukcji Victor Mee.

Rodzinnie prowadzony dom aukcyjny Victor Mee Aukcje nadano zaufanej roli znalezienie kolejnych opiekunów dla kluczowych kawałków historii Irlandii w nadchodzących 8th i 9th Może Irlandczycy Połączenia kolekcjonerów sprzedaż, odbędzie się w ich domu aukcyjnego opartego Cavan. Wyposażony głowy toczenie kawałków w tym jeden z tylko trzech znanych ocalałych egzemplarzy pierwszej rocznicy irlandzkiego Proklamacja, drukowane przy użyciu tych samych matryc jak oryginał, ogromna kolekcja rzadkich datowane i podpisane przez Seamus Heaney książek, i bardzo cenna kolekcja whisky tym bardzo cenne 1890 butelka cenny George Roe irlandzkiej whisky przewiduje się sprzedać w przedziale € 6.000 do 12.000 euro do zapalony kolekcjoner.

Z oferentów aktualnie zarejestrowany z całego świata, w tym entuzjastycznie oferentów irlandzkich-American, high-end kolektory whisky z Hongkongu, Historia i Irlandii Kolektory z całej Irlandii i poza nią, Sprzedaż ta jest zwrotna z rosnącej popularności Victor Mee WOŚP jako wiodącego domu aukcyjnym w Irlandii z zaufanego reputację w sprzedaży wysokiej jakości i unikatowe.

Piękną kolekcję rzadkich irlandzkiej whisky

Irish Whiskey i reklama ciągła obszar wiedzy na rodzinny dom aukcyjny i widocznym motywem w wielu sprzedaży, z ta sprzedaż nie jest wyjątkiem. Uderzanie bloku aukcji może to będzie znakomity zbiór irlandzkiej whisky z Des McCabe, poprzednio właściciel pubu w Warrenpoint, dziedziczone z jego ciotką z Armagh w tym kawałku showstopping który zyskuje uwagę od entuzjastycznych kolekcjonerów na całym świecie, cennym 1890 butelka George Roe irlandzkiej whisky – jeden z najrzadszych butelek irlandzkiej whisky na zawsze przyjść na rynek.

Remarking na rzadkość występowania tej butelki, Bryan Mee Mee WOŚP w Victor powiedział, „Niestety te butelki po prostu pijany i nie został zapisany. Sama butelka jest w doskonałym stanie z pewnym odparowanie i przedstawia Thomas Street Distillery. It is estimated to sell within the range of €6,000 to €12,000 to a keen collector and we are very excited to see the turnout for bidders who for this piece who will tune in online, by phone, and come to our auction house to bid in person.”

George Roe Whiskey had its beginnings in 1757 when Peter Roe bought a small distillery on Thomas Street in Dublin. Roe whiskey passed through many hands of Roe’s from 1757 do 1832, during which time another distillery was founded on Pimlico street by Nicholas Roe. It was in 1832 that George Roe took over both distilleries to consolidate and expand them into a large complex. The resultant organisation became George Roe & Company or Geo. Ikra & Współ. distillers. W 1887, George Roe & Company became the largest distillery in Europe, and at that time the Thomas Street distillery covered seventeen acres, producing over two million gallons of whiskey annually.

W 1889 George Roe & Współ. Distillers joined William Jameson & Co and the Dublin Whiskey Distillery (D.W.D) to form a trading unit called the Dublin Distilling Company Ltd. Each distillery continued to market its own whiskey under its own name, but during the late 19th and early 20th centuries – a difficult period for the whiskey industry in Ireland due to increased competition from Scottish whisky, prohibition in the United States and the decline in the social and economic power in Ireland which caused many distilleries to failGeo. Ikra & Współ. Distillers along with its two partners ceased to produce whiskey in 1926, leaving large quantities of unsold stock. It wasn’t until the mid-1940s that Geo Roe & Współ. distillers dissolved, and Guinness took over the site of the old Roe Thomas Street distillery.

In addition to this historic label of George Roe Whiskey, the sale at Victor Mee will also include a rare 1940s JJ&S Liqueur Dublin Irish Whiskey, a blend of 100% John Jameson whiskey, distilled and bottled by John Jameson & Son Ltd. The hexagonal shaped bottle with includes a label which discloses, `Not a drop is Sold till it`s Twelve years old.’ Imported into United States by WA Taylor & Współ. New York, this particular bottle was sold in America only and it is very rare to find it unopened and completely sealed. This bottle – which features some evaporation due to agewas most likely brought back to Ireland as a gift by a distant cousin and is estimated to sell for €800 to €1200.

In addition to these outstanding bottles, the team at Victor Mee are also expecting high interest in two bottles of 1950s John Jameson Whiskey, estimated to earn €400 to €600 and the above Rare 1940’s bottle of John Jameson & Sons Dublin Whiskey Bottles by Doheny and Nesbitt 5 Lower Baggot Street Dublin with an estimate of between €6,000 and €12,000.

For more information on the upcoming 8th & 9th Może Irlandczycy Połączenia kolekcjonerów sale at Victor Mee Auctions visit www.victormeeauctions.ie.

1 Komentarz
  1. Irishwiskey, are the best! But I never heard these.

Dodaj Odpowiedź

Ta witryna używa Akismet aby ograniczyć ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane są przetwarzane komentarz.

0
%re blogerzy jak ta: